Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kątne - Oferty sprzedaży nieruchomości

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Kątne

Kątne,mazowieckie

101 780 zł1 454 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane*dobry dojazd do Warszawy*blisko lasu*natura [english description below} Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1454.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kątne

Kątne,mazowieckie

123 590 zł1 454 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka położona w miejscowości Kątne, gmina Nasielsk, powiat nowodworski. Działka o powierzchni 1454m2, nr ew. 82/8, w kształcie zbliżonym do prostokąta, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kątne

Kątne,mazowieckie

116 325 zł1 551 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka położona w miejscowości Kątne, gmina Nasielsk, powiat nowodworski. Działka o powierzchni 1551m2, nr ew. 82/9, w kształcie zbliżonym do prostokąta, położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kątne

Kątne,mazowieckie

144 540 zł3 212 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania są dwie działki: pierwsza to 82/7 o powierzchni 3212m2 w cenie 50zł/m2 czyli 144540zł, oraz druga działka nr ew. 82/6 o powierzchni 3912m2 w cenie 45zł/m2, czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kątne

Kątne,mazowieckie

396 000 zł130 m² 3 046,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Dom bardzo oszczędny w użytkowaniu i ciepły. Dom położony na działce o rozmiarach 1159 m2. W domu znajdują się 4 pokoje, w tym salon z kuchnią(bardzo słoneczny),.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij